Результати роботи Лисичанської місцевої прокуратури на напрямку розгляду звернень громадян за І півріччя 2019 року

Забезпечення всебічного і повного розгляду звернень громадян, поновлення законних прав і законних інтересів є пріоритетним напрямком діяльності органів прокуратури.

Так, за 6 місяців 2019 року до Лисичанської місцевої прокуратури надійшло 151 звернення громадян та юридичних осіб.

Протягом зазначеного періоду вирішено по суті 86 звернень, заявникам надано мотивовані відповіді, відхилено 6 звернень, 1 звернення повернуто заявнику, 1 залишено без розгляду, 12 звернень виключено з обліку у зв’язку з внесенням відомостей про вчинені кримінальної відповідальності до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За результатами розгляду 50 звернень, що не належать до компетенції органів прокуратури, прийнято рішення про їх спрямування до інших відомств для розгляду та вирішення по суті.

Значна частина вирішених звернень стосувалась питань досудового розслідування — 33, з питань участі у кримінальному провадженні в суді надійшло 5 звернень, 2 звернення з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів, 46 звернень — з інших питань в межах компетенції органів прокуратури.

В місцевій прокуратурі належним чином організовано особистий прийом громадян. Так, протягом першого півріччя 2019 року на особистому прийомі прийнято 52 звернення, з них 4 — особисто керівником прокуратури.

Тобто зберігається тенденція щодо значної кількості звернень, прийнятих прокурорами місцевої прокуратури на особистому прийомі, що свідчить про високий рівень довіри місцевих жителів до органів прокуратури.

Крім того, жителі міста Лисичанська звертаються зі своїми усними скаргами використовуючи телефони «гарячої лінії» та надсилаючи письмові звернення на електронну адресу місцевої прокуратури.

Ще раз нагадуємо, що усні звернення до місцевої прокуратури приймаються за телефоном «гарячої лінії»: (06451) 7-34-21, а для прийому електронних звернень функціонує електронна поштова скринька Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури О. Пухкало