У Лисичанську за жбурляння підлітками каміння в пенсіонера понесуть відповідальність батьки

Ювенальні прокурори Лисичанської місцевої прокуратури спільно з працівниками Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області з’ясували обставини повідомлення за фактом хуліганських дій групи підлітків стосовно людини похилого віку.

Так, 26.06.2019 у соціальній мережі «Facebook» було розміщено відеоролик, на якому підлітки жбурляють каміння у пенсіонера на одній з вулиць у м. Лисичанську. На теперішній час учасників події встановлено. Усі четверо підлітків — місцеві мешканці: два 13-річні хлопці, 12-річна та 13-річна дівчата.

Відносно батьків неповнолітніх складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), які спрямовано до Лисичанського міського суду для розгляду по суті. За це передбачено попередження або накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, з дітьми проведено індивідуально-профілактичну роботу.

Після проведеної спільної роботи співробітників місцевої прокуратури та правоохоронців діти усвідомили протиправність своїх дій та вибачилися перед пенсіонером за свій хуліганський вчинок.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури Коваленко М.