Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нападу

Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства небезпечного для життя чи здоров’я, яка зазнала нападу (розбій), з проникненням у житло, тобто вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.

В травні 2019 року раніше судимий за злочини проти власності мешканець міста Лисичанська, 1986 року народження, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, поєднаного з проникненням у житло, скориставшись тим, що власниця житла похилого віку вийшла з дому та за його діями ніхто не спостерігає, таємно проник до квартири останньої яку обшукував з метою відшукання речей для крадіжки. В цей час власниця квартири повернулася додому і відкривши двері побачила порушений порядок та протиправно перебуваючого в її приміщені чоловіка, який погрожуючи власниці ножом, заволодівши її ювелірними виробами покинув приміщення квартири.

Потерпіла відразу зателефонувала до поліції і вже через декілька годин, особу злочинця було встановлено і затримано. Під час особистого обшуку у затриманого вилучені ювелірні вироби потерпілої.

Злочинцю повідомлено про підозру, його дії кваліфіковані за ч.3 ст. 187 КК України як розбій поєднаний з проникненням у житло, санкція статті передбачає покарання позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна. На цей час проводяться слідчі дії, призначено та проводяться експертизи, слідчим суддею застосовано до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Прокурор місцевої прокуратури В. Курпос