Результати роботи Лисичанської місцевої прокуратури на напрямку розгляду звернень громадян за 4 місяці 2019 року

За 4 місяці 2019 року до Лисичанської місцевої прокуратури надійшло 98 звернень громадян та юридичних осіб.

Протягом зазначеного періоду вирішено по суті 58 звернень, заявникам надано мотивовані відповіді, відхилено 4 звернення, 1 звернення повернуто заявнику, 1 залишено без розгляду, 7 звернень виключено з обліку у зв’язку з внесенням відомостей про вчинені кримінальної відповідальності до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За результатами розгляду 29 звернень, що не належать до компетенції органів прокуратури, прийнято рішення про їх спрямування до інших відомств для розгляду та вирішення по суті.

Значна частина вирішених звернень стосувалась питань досудового розслідування — 17, з питань участі у кримінальному провадженні в суді надійшло 4 звернення, 2 звернення з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів, 35 звернень — з інших питань в межах компетенції органів прокуратури.

В місцевій прокуратурі належним чином організовано особистий прийом громадян. Так, протягом 4 місяців 2019 року на особистому прийомі прийнято 28 звернень, з них 2 — особисто керівником прокуратури, 1 звернення надійшло на електронну адресу, 5 звернень надійшло на телефон «гарячої лінії».

Тобто зберігається тенденція щодо значної кількості звернень, прийнятих прокурорами місцевої прокуратури на особистому прийомі, що свідчить про високий рівень довіри місцевих жителів до органів прокуратури.

Крім того, порівняно з попередніми роками, спостерігається зростання кількості звернень, що надходять на телефони «гарячої лінії», що свідчить про активне використання громадянами запровадженої можливості подання усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, що значно спрощує процедуру подачі звернень до прокуратури та робить її можливою без виходу з дому.

Хотілося б ще раз нагадати, що усні звернення до місцевої прокуратури приймаються за телефоном «гарячої лінії»: (06451) 7-34-21, а для прийому електронних звернень функціонує електронна поштова скринька Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури О.Пухкало