«Вдячність» за можливість додаткового заробітку

Влітку 2018 року, громадянин Н., який неодноразово за грошову винагороду, допомагав мешканцям будинку по господарству, скориставшись відчиненими дверми, проник до літньої кухні доброзичливих мешканців, звідки викрав грошові кошти. Однак, під час крадіжки він був помічений власником будинку, який увійшов до літньої кухні. Побачивши громадянина Н., який в цей час продовжував шукати цінне майно, на вимогу власника повернути викрадене майно, злочинець втік з приміщення разом з грошовими коштами.

Своїми діями громадянин Н. скоїв кримінальне правопорушення передбачене ч.3 ст.186 КК України, а саме грабіж поєднаний з проникненням у житло.

Лисичанською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт та направлено до суду для розгляду по суті. Під час судових засідань, громадянин Н. визнав свою провину у повному обсязі та щиро розкаявся. Зважаючи на тяжкий стан здоров’я обвинуваченого та думку потерпілого щодо призначення не суворого покарання, прокурором ініційоване питання про укладання угоди про визнання винуватості.

Вироком Лисичанського міського суду затверджено угоду про визнання винуватості укладену між прокурором та громадянином Н.. За скоєне кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст.186 КК України обвинуваченому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, із застосуванням ст.75 КК України призначено іспитовий строк терміном на 3 роки.

Довідково: за ч.3 ст.186 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури В.М. Сичев