Лисичанська місцева прокуратура повідомляє

Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 27-річного жителя міста Привілля, обвинуваченого у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

У суді доведено, що у листопаді 2017 року у нічний час, обвинувачений зі своєю дівчиною прийшли за місцем мешкання потерпілого на одну із вулиць міста Привілля. Там, на ґрунті ревнощів із-за присутньої дівчини між чоловіками сталась сварка, в ході якої обвинувачений завдав потерпілому ударів руками та ногами в область голови, чим заподіяв йому тілесні ушкодження у вигляді закритої тупої травми голови з крововиливом під оболонки головного мозку, яка ускладнилась здавлюванням та набряком мозку. Травма виявилися несумісною із життям і потерпілий помер на місці події.

Під час досудового розслідування обвинувачений сприяв розкриттю злочину, в ході судового розгляду кримінального провадження свою вину визнав, щиро розкаявся, попросив вибачення у рідних померлого.

Вироком Лисичанського міського суду від 10.01.2019 обвинуваченого визнано винним у вчинені злочину та призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Прокурор місцевої прокуратури В. Панасенко