За втручання Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області у державну власність повернуто земельну ділянку вартістю 4 млн гривень

З метою реалізації конституційної функції з представництва інтересів держави в суді Лисичанською місцевою прокуратурою приділяється особлива увага вжиттю заходів, спрямованих на реальне виконання рішень суду, постановлених за позовами прокурора.

Так, на початку 2019 року виконано рішення Господарського суду Луганської області від 16.04.2018, про задоволення позову керівника Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області щодо повернення у державну власність земельної ділянки загальною площею понад 5,4 га вартістю 4 млн. гривень із незаконного володіння.

Крім того, Лисичанською місцевою прокуратурою не залишаються поза увагою рішення суду за позовами прокурора, які перебувають на виконанні у Лисичанському ВДВС ГТУЮ у Луганській області.

У 2018 році Лисичанською місцевою прокуратурою здійснено вивчення матеріалів виконавчих проваджень за ухваленими судами рішень, заявлених прокурором.

Під час ознайомлення з виконавчими провадженнями, встановлені непоодинокі випадки порушення законодавства при виконанні судових рішень. На виявлені порушення Закону України «Про виконавче провадження» Лисичанською місцевою прокуратурою протягом 2018 року внесено 28 (двадцять вісім) документів прокурорського реагування в порядку ст. 74 зазначеного Закону, за результатом розгляду яких порушення Закону усунуто, до бюджетів всіх рівнів стягнуто 240 тис. грн.

Робота прокуратури з виконання рішень судів наразі є пріоритетною та перебуває на постійному контролі.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури юрист 1 класу Є. Коробейник