Посадову особу Лисичанського відділу поліції притягнено до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією

На початку вересня поточного року Лисичанським міським судом Луганської області притягнено до адміністративної відповідальності посадову особу місцевого відділу поліції за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Прийняття рішення та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів»).

Встановлено, що, оперуповноважений, будучи посадовою особою правоохоронного органу, проводив слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні стосовно особи, яка є потерпілим від його власних дій у рамках іншого кримінального провадження. Тобто, поліцейським прийнято рішення та вчинено дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушено вимоги антикорупційного законодавства України.

За результатами судового розгляду справи стосовно винної особи застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 3400 (три тисячі чотириста) гривень.

Апеляційним судом Луганської області постанову міського суду залишено без змін.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури О. Зиков