Лисичанська місцева прокуратура інформує

Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.156, ч.ч.1, 2 ст.153 КК України за ознаками кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості особи.

В ході досудового розслідування встановлено, що протягом 2016 року на території міста Лисичанська житель м.Сєвєродонецька здійснював сексуальне насильство відносно жінок, а також встановлено факт здійснення ним розпусних дій щодо малолітньої особи.

Вказаний чоловік тривалий час переховувався від правоохоронних органів, та в ході проведення пошукових заходів в середині серпня було встановлено його місцезнаходження та затримано працівниками поліції.

Зловмиснику повідомлено про підозру та за клопотанням Лисичанської місцевої прокуратури обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.

Довідково: за вчинення вказаних кримінальних правопорушень зловмиснику може бути призначене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Заступник керівника місцевої прокуратури О.В. Дуплієнко