Обережно, кишенькові злодії!

За останній час до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшла велика кількість заяв від мешканців міста, які стали жертвами кишенькових злодіїв.

Так, за результатами проведення досудового розслідування, місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням місцевого мешканця у вчиненні серії крадіжок у місті Лисичанську. Злочинцем виявився житель міста, який до цього вже був засуджений за аналогічні злочини.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в період з 13 листопада 2015 року по 8 лютого 2016 року, зловмисник, перебуваючи переважно в публічних місцях (церкви, лікарні, державні установи), викрадав гаманці із сумок, після чого використовував наявні в них кошти для задоволення власних потреб. При цьому, слід зазначити, що жертвами злочинця стали 13 осіб, а грошові кошти, які отримував крадій, становили від 300 до 3000 гривень.

Вироком Лисичанського міського суду обвинуваченого засуджено за ч.2 ст. 185, ч.2 ст.15, ч.2 ст.185 КК України та призначено покарання у межах санкцій зазначених статей.

Для недопущення подібних випадків звертаю увагу мешканців міста на необхідність пильного нагляду за власними речами, особливо під час перебування у громадських місцях. У разі виявлення крадіжки необхідно одразу звертатись до правоохоронних органів для швидкого розкриття злочину.

Прокурор місцевої прокуратури А. Тищенко