Лисичанською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно депутата Тернопільської обласної ради за обвинуваченням у вчиненні умисного вбивства

Процесуальним керівником Лисичанської місцевої прокуратури за результатами проведення досудового розслідування затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 115 КК України за фактом умисного вбивства.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 31.10.2015 депутат Тернопільської обласної ради, який перебував у відрядженні на території міста Лисичанська, використовуючи надумані припущення щодо участі малознайомого йому мешканця Лисичанська у діяльності незаконних збройних формувань, в ході раптово виниклої бійки, здійснив постріл з автомату Калашникова — 74, спричинивши вогнепальне поранення скроневої частини голови потерпілому.

Того ж дня, внаслідок вогнепального, наскрізного кульового ушкодження голови з ушкодженням мозку, в реанімаційному відділенні ЦМЛ імені Тітова м. Лисичанська, куди було доставлено потерпілого, настала смерть останнього.

Дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, обраного під час досудового розслідування стосовно підозрюваного, продовжено.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 115 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Лисичанська місцева прокуратура