У Лисичанську засуджено до двох років позбавлення волі учасника непередбаченого законом воєнізованого формування

Вироком Лисичанського міського суду Луганської області мешканця міста Лисичанська засуджено до 2 років позбавлення волі за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 260 КК України (участь у діяльності не передбаченого законом воєнізованого формування).

Нагадаємо, що Лисичанською місцевою прокуратурою до Лисичанського міського суду направлено обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця, який з кінця червня 2014 року брав активну участь в діяльності не передбаченого законом воєнізованого формування, яке було створено на території Луганської області. Так, він здійснював несення служби на підконтрольних об’єктах — блокпосту в районі розташування посту ДПС на виїзді з міста Лисичанська в напрямку Луганська, де виконував функції, пов’язані з його обслуговуванням та побутові роботи, спрямовані на забезпечення його діяльності.

Довідково: санкція ч.1 ст.260 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 5 років з конфіскацією майна або без такої.

Лисичанська місцева прокуратура