У Лисичанську правоохоронці затримали горе-розбійника

Прокуратурою м. Лисичанська Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій)).

15 серпня 2015 року приблизно о 4 годині ранку мешканець м. Лисичанська, знаходячись за місцем свого мешкання, погрожуючи раніше не знайомому чоловіку, предметом, схожим на коротко-ствольну рушницю заволодів золотою обручкою, грошима та особистими документами, чим спричинив останньому майнову шкоду. В ході досудового слідства було встановлено, що предмет, за допомогою якого здійснювалася погроза, був лише запальничкою, яка мала вигляд справжньої вогнепальної зброї. Однак, на кваліфікацію вчиненого злочину та його суспільну небезпеку це не впливає, оскільки потерпілий погрозу застосування насильства сприйняв як реальну.

Особа, яка скоїла злочин встановлена, 15 серпня 2015 року їй повідомлено про підозру у вчиненні даного кримінального правопорушення та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. На цей час у кримінальному провадженні виконуються необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на швидке, повне та неупереджене розслідування даного кримінального правопорушення. Наразі вирішується питання щодо складання обвинувального акту та направлення його до суду.

За дане кримінальне правопорушення нападнику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Прокурор прокуратури м. Лисичанська Д. Сухін