• Лисичанська окружна прокуратура
 • Адреса: вул. ім. Д.І. Менделєєва, 65, м. Лисичанськ, Луганська область, 93100
 • Факс: (06451) 7-34-21
 • Керівник Лисичанської окружної прокуратури Онуфрієнко Олександр Вікторович
 

Директору одного з підприємств повідомлено про підозру за здійснення неналежного технічного нагляду за виконанням ремонтних робіт, що завдало державному бюджету понад 70 тис. грн збитків

 Лисичанською окружною прокуратурою повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 191, частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою з групою осіб, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчиненому за попередньою змовою групою осіб).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні-червні 2016 року у смт. Білогорівка здійснювались ремонтні роботи будинку культури в ході яких службова особа, обіймаючи посаду директора підприємства, що здійснює технічний нагляд за виконанням ремонтних робіт, діючи за попередньою змовою з групою осіб, належним чином технічний нагляд щодо перевірки обсягів виконаних робіт не здійснила. У подальшому, шляхом внесення до актів прийняття виконаних будівельних робіт завідомо неправдивих відомостей, директор підприємства, за попередньою змовою з групою осіб, заволодів бюджетними грошовими коштами на загальну суму понад 70 тис. грн.

Подробнее...

Місцевий мешканець постане перед судом за вирощування нарковмісних рослин

За процесуального керівництва Лисичанської окружної прокуратури Луганської області завершено досудове розслідування за ч.1 ст.309, ч.2 ст.310 КК України (незаконне виготовлення та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконний посів та незаконне вирощування рослин роду конопель у кількості понад п’ятдесят).

Слідством встановлено, що 39-річний мешканець м. Лисичанськ вирощував нарковмісні рослини у теплиці на присадибних ділянках орендованого домоволодіння.

Подробнее...

Результати роботи Лисичанської місцевої прокуратури з розгляду звернень громадян за 2020 рік

За минулий рік до Лисичанської місцевої прокуратури надійшло 210 звернень громадян та юридичних осіб.

У 2020 році понад 104 звернень з загальної кількості вирішено прокурорами з наданням заявникам мотивованих роз’яснень.

Прокурорами місцевої прокуратури приділяється особлива увага питанням вчасного, всебічного і повного розгляду звернень громадян як одному з пріоритетних напрямків діяльності прокуратури.

Подробнее...

Захист інтересів дітей, як пріоритет діяльності Лисичанської окружної прокуратури

Лисичанською окружною прокуратурою захисту інтересів дітей та протидії насильству постійно приділяється належна увага.

В окружній прокуратурі виконання функцій із захисту інтересів дітей та протидії насильству покладено на ювенальних прокурорів, якими вживаються заходи щодо належного процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях, де діти є потерпілими (свідками), або безпосередньо потрапили у конфлікт із законом, відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України та наказів Генерального прокурора.

Подробнее...

Стан розгляду запитів на інформацію в Лисичанській місцевій прокуратурі за 2020 рік та порядок їх подачі

Законом України «Про доступ до публічної інформації» визначено право кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом та інформації, що становить суспільний інтерес.

За минулий рік до місцевої прокуратури надійшов один запит на отримання публічної інформації в частині стану досудового розслідування у кримінальному провадженні. За результатами розгляду запиту у визначеному обсязі надано запитувану інформацію.

Подробнее...

В боротьбі з шахрайством

17 грудня 2019 року Лисичанською місцевою прокуратурою спрямовано обвинувальний акт до Лисичанського міського суду у кримінальному провадженні за обвинуваченням гр. А у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.190 КК України, тобто у заволодінні чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно.

Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом вересня-жовтня 2019 року обвинувачений гр. А, маючи умисел на заволодіння чужим майном шляхом обману, пропонував мешканцям міста Лисичанська придбати у нього картоплю за ціною нижче ринкової з метою зацікавлення його послугами та входження в довіру громадян, з самого початку не маючи наміру виконувати дану обіцянку. Будучи впевненим у сумлінності дій гр. А, потерпілі добровільно передавали йому грошові кошти у якості передоплати за картоплю. Обвинувачений гр. А товар потерпілим не привіз, а грошові кошти витратив на власні потреби.

Подробнее...

Зловживання соціальними правами, що призвело до кримінальної відповідальності

16 жовтня 2020 року до Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області надійшла заява від представника Лисичанського міського центру зайнятості про вчинення шахрайських дій громадянином А.

Відомості за вказаним фактом зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування.

Досудовим розслідуванням встановлено, що гр. А 5 травня 2020 року звернувся до Лисичанського міського центру зайнятості з метою отримання послуг щодо працевлаштування, у зв’язку із чим останній подав заяву про надання статусу безробітного з виплатою допомоги по безробіттю. Відповідно до частини 2 статті 36 Закону України «Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» застраховані особи, зареєстровані в установленому порядку як безробітні, зобов`язані своєчасно подавати відомості про обставини, що впливають на умови виплати їм забезпечення та надання соціальних послуг. Із зазначеною нормою гр. А було належним чином ознайомлено.

Подробнее...

Про результати роботи Лисичанської окружної прокуратури Луганської області за I квартал 2021 року

Лисичанською окружною прокуратурою у взаємодії з правоохоронними органами з метою захисту конституційних прав і свобод громадян, інтересів держави від протиправних посягань постійно вживаються організаційні і практичні заходи, спрямовані на забезпечення та зміцнення правопорядку на відповідній території.

З метою вжиття спільних скоординованих заходів щодо забезпечення захисту інтересів держави та громадян від злочинних посягань під головуванням керівника Лисичанської окружної прокуратури відбулось 2 координаційні наради керівників правоохоронних органів, на яких обговорено стан протидії злочинності на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та Попаснянського району у 2020 році та прийнято постанови, які передбачають проведення правоохоронцями низки спільних заходів.

Протягом 1 кварталу 2021 року до Лисичанського міського та Попаснянського районного суду Луганської області спрямовано 226 обвинувальних актів, з яких 4 з ознаками корупції, 2 вчинені у бюджетній сфері.

Подробнее...

Судитимуть мешканця Лисичанська, який двічі зґвалтував малолітню падчерку

Лисичанська місцева прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальний акт за фактом зґвалтування малолітньої особи та вчинення таких дій повторно (ч. ч. 4, 6 ст.152 КК України)

За даними слідства, упродовж травня-липня 2020 року 43-річний мешканець міста двічі зґвалтував свою малолітню падчерку. Вітчим, перебуваючи вдома наодинці з 13-річною дівчинкою, використовуючи свою фізичну перевагу та безпорадний стан малолітньої, вчиняв стосовно неї дії сексуального характеру. В одному з випадків він зґвалтував дитину, коли вона спала.

Подробнее...

Законодавче врегулювання застосування окремих положень Кримінального кодексу України

Вироком Лисичанського міського суду Луганської області засудженого К. визнано винним за ч. 1 ст. 185 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 1 рік, із застосуванням положень ст. 75 КК України звільнено від відбуття покарання з випробуванням на 1 рік.

Верховною радою України 28.11.2018 прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень», яким внесено зміни до деяких статей Кримінального Закону, у тому числі і до ч. 1 ст. 185 КК України.

Зокрема, вказаним Законом виключено покарання за ч. 1 ст. 185 КК України у виді позбавлення волі.

Подробнее...

Прокуратура привітала дітей з Днем Святого Миколая (фото)

17 грудня до малечі Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації завітали представники Святого Миколая — працівники Лисичанської місцевої прокуратури на чолі з керівником місцевої прокуратури Онуфрієнком О.В.

Саме в цей особливий день розпочинаються новорічні святкування, а з його приходом діти, як ніколи, сподіваються на маленьке диво. Для того, щоб зробити дітям приємно та подарувати частинку тепла, прокурори готувались заздалегідь. Про потреби дітлахів та їхні бажання на день Святого Миколая вони дізнались у працівників закладу. Від Святого Миколая кожна дитина отримала бажаний подарунок.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Лисичанська місцева прокуратура на захисті інтересів суспільства та держави у сфері охорони дитинства
 2. До відома юридичних та фізичних осіб
 3. Особливості сучасних форм вчинення шахрайств
 4. Жінці загрожує в'язниця за підкуп виборців
 5. Лисичанською місцевою прокуратурою проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів міста Лисичанська Луганської області
 6. До відома юридичних та фізичних осіб
 7. На Луганщині за виявленим правоохоронцями фактом незаконної діяльності грального закладу розпочато кримінальне провадження
 8. У Міжнародний день захисту дітей працівники прокуратури привітали вихованців Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації
 9. Розбійний напад в обідній час
 10. Затриманому у Лисичанську «закладчику» наркотичних засобів обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою