У підрозділах Лисичанського прикордонного загону зі складу ООС продовжується системна робота з попередження корупційним проявам

Щоденно контрольний пункт в’їзду/виїзду (КПВВ) «Станиця Луганська» перетинає понад 10 тисяч громадян. Це єдиний контрольний пункт, який функціонує в межах Луганської області для перетину лінії розмежування. Тому, тут зосереджено максимально сил та засобів Лисичанського прикордонного загону для забезпечення ритмічності у пропуску та мінімізації часу очікування громадян для проходження перевірочних операцій, завдяки чому підвищено рівень безпекової складової, що являється пріоритетним завданням прикордонників.

Значна увага приділяється і профілактичній роботі з попередження корупційних проявів у КПВВ «Станиця Луганська». Серед основних заходів, що проводяться з особовим складом, залученого до виконання обов’язків служби, це індивідуальні бесіди, анонімні анкетування про умови несення служби, рівень матеріального забезпечення, умови проживання та вмотивованість, наявність корупційних ризиків у колективі; лекційні заняття з метою підвищення поінформованості у галузі антикорупційного законодавства.

Слід зазначити, що робота по профілактиці корупційним проявам проводиться і з громадянами, які перетинають КПВВ: спілкування з громадянами для моніторингу громадської думки, роз’яснення відповідальності за пропозицію дачі хабара посадовій особі.

У будь якому випадку, керівництво Лисичанського прикордонного загону звертається до громадян — проходження контролю у КПВВ є безкоштовним та не потребує жодної оплати. Але якщо Ви стали свідком корупційного прояву збоку військовослужбовців прикордонного загону, просимо негайно повідомляти про це на телефон служби «Довіра» за номером (044) 527-63-63.

Прес — служба Лисичанського прикордонного загону