Найбільша кількість пожеж сталася у житловому секторі

У Лисичанську за 2014 рік трапилося 270 пожеж, в яких загинуло 7 мешканців міста. У порівнянні з 2013 роком кількість пожеж за 2014 рік збільшилося на 80 %. За два місяці 2015 року у місті зареєстровано 14 пожеж, 1 людина загинула. Працівники підрозділів Державної служби надзвичайних ситуацій Луганської області майже щоденно виїжджають на виклики. Основною причиною пожеж у області стало необережне поводження з вогнем.

Згідно статистичних даних найбільша кількість пожеж сталася у житловому секторі міста, що складає 90% пожеж. З метою попередження пожеж та загибелі людей на них співпрацівники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у лютому провели рейд по житловому сектору міста. Під час рейду працівниками управління були проведені інструктажі з лисичанами щодо додержання правил пожежної безпеки у побуті та під час опалювального періоду. Також, населенню була доведена статистика пожеж у місті і області та жахливі цифри загиблих від вогненної стихії.

Тому не зайвим буде ще раз нагадати про небезпеку, яку приховує відкритий вогонь або іскра від запальнички чи недопалка.

Зверніть увагу на дотримання правил пожежної безпеки у вашому помешканні, на стан електротехнічної частини в ньому, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем пічного опалення в будинках, не користуйтеся опалювальними приладами кустарного виробництва, не захаращуйте балкони! Звертаємо увагу мешканців приватного сектору — очистіть територію біля будинків від сміття, сухого листя, ні в якому разі не спалюйте їх, а закопуйте або вивозьте на полігон. Не залишайте дітей без догляду!

Ще раз нагадуємо, в разі пожежі телефонуйте «101».

Головний інспектор Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Гриценко О.Л.