У м. Лисичанськ тижні БЖД проходять за участю рятувальників

Проблеми цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в сучасному світі набирають особливого значення. На сьогоднішній день рівень особистої та колективної безпеки – один з найважливіших показників благополуччя суспільства. Зміни в навколишньому світі приносять нові загрози для життя та здоров’я людини. Тому однією з головних умов розвитку і навіть виживання людства стає якісна освіта у сфері безпеки.

По всій території України восени в навчальних та дошкільних закладах проходять Тижні безпеки життєдіяльності. Основною метою проведення Тижнів є формування у дітей навичок свідомого та обов’язкового виконання правил безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій або пожеж та як саме діяти в таких випадках. Лисичанські школи та дитячі садочки не стали виключенням і такі Тижні проводяться і у місті.


Співпрацівники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області приймали активну участь у проведенні даних Тижнів, тому що дітям завжди дуже цікаво спілкуватися з працівниками у формі наживо. Спілкування рятувальників з дітьми проходило в ігровій формі та у формі лекцій, також в усі пожежно-рятувальні підрозділи міста на екскурсії завітали і самі діти.

Рятувальники й надалі будуть проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу для підвищення рівня обізнаності дітей з питань цивільного захисту та техногенної безпеки. Наступні Тижні безпеки плануються у березні-квітні 2020 року.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області