День юного рятівника

На початку червня в дитячому пришкільному таборі розташованому у КЗ «Лисичанська cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» відбулося свято День юного рятівника. На святі були присутні та приймали активну участь у організації співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області та особовий склад чергового караулу ДПРЧ № 9 м. Лисичанська.

Метою заходу було підвищення рівня знань і навичок дітей при діях в умовах пожежі та при виникненні надзвичайної ситуації та ознайомити з обладнанням та пожежно-рятувальним автомобілем.

Діти пройшли 4 етапи: «Медична допомога», де дітей навчали, як надати першу медичну допомогу; «В’язання вузлів», де рятувальники показали види пожежних вузлів та навчали дітей їх в’язати; «Бойовка» — на цій станції дітям було запропоновано на швидкість вдягнути бойовий одяг пожежного; «Hollmatro» — на цій станції співробітники проводили демонстрацію аварійно-рятувального інвентарю в дії.

Діти із задоволенням прийняли участь у святковому заході! Особливий захват у малечі викликало умовне гасіння пожежі з подачею води зі ствола. Наприкінці заходу діти та адміністрація школи подякували рятувальникам за таке свято і подарували подяку та малюнки, які малеча намалювала напередодні.

Як показує багаторічний досвід, дітям дійсно цікаво брати участь в заходах, які проводять фахівці.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області