У Лисичанську Тижні безпеки життєдіяльності проходять за участю рятувальників

Проблеми цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в сучасному світі набирають особливого значення. Сьогодні рівень особистої та колективної безпеки — один з найважливіших показників добробуту суспільства. Зміни в навколишньому світі приносять нові загрози для життя та здоров’я людини. Тому однією з головних умов розвитку і навіть виживання людства стає якісна освіта у сфері безпеки.

З метою формування у дітей навичок свідомого обов’язкового виконання встановлених правил безпеки, безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій, користування первинними засобами пожежогасіння, надання першої медичної допомоги, практичного відпрацювання дій за планом реагування на надзвичайні ситуації у закладах освіти по всій території України весною проходять Тижні безпеки життєдіяльності. Лисичанські школи та дитячі садочки не стали винятком.

Співпрацівники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області беруть активну участь у проведенні даних Тижнів. Під час заходів вони нагадують дітям правила безпеки життєдіяльності, демонструють практичні дії порятунку людей, показують своє обладнання та можливості пожежної техніки, проводять майстер-класи користування вогнегасниками, відповідають на запитання. Дітям завжди дуже цікаве живе спілкування. А також, в рамках Тижнів безпеки життєдіяльності, діти мають змогу відвідати пожежні частини міста.

Рятувальники й надалі будуть проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу для підвищення рівня обізнаності дітей з питань цивільного захисту та техногенної безпеки. Наступні Тижні безпеки плануються у жовтні-листопаді 2019 року.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області