День юного рятівника

Минулого тижня в дитячому пришкільному таборі у Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 8 пройшов День юного рятівника. На святі були присутні гості: головний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Оксана Тамашевська, провідний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Данило Ткач, командир відділення ДПРЧ № 9 (м. Лисичанськ), старший прапорщик служби ЦЗ Віталій Горобинській та його бойовий караул, волонтери загону швидкого реагування Луганської обласної організації «Червоний Хрест».

Метою заходу було підвищення рівня знань і навичок дітей при діях в умовах пожежі та при виникненні надзвичайної ситуації та ознайомлення з новітнім обладнанням та пожежно-рятувальним автомобілем.

Діти пройшли 4 етапи: «Медична допомога», де дітей навчали, як надати першу медичну допомогу; «В’язання вузлів», де рятувальники показали види пожежних вузлів та навчали дітей їх в’язати; «Бойовка» — на цій станції дітям було запропоновано на швидкість вдягнути бойовий одяг пожежного; «Hollmatro» — співробітники ДСНС проводили демонстрацію аварійно-рятувального інвентарю в дії.

Діти із задоволенням взяли участь у святковому заході! Особливий захват у малечі викликало умовне гасіння пожежі з подачею води зі ствола. Наприкінці заходу діти та адміністрація школи подякували рятувальникам за таке свято і подарували подяку та малюнки, які малеча намалювала напередодні.

Як показує багаторічний досвід, дітям дійсно цікаво брати участь в заходах, які проводять фахівці.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області