"Цивільний захист в закладах дошкільної освіти"

23 березня в рамках «Тижня безпеки дитини» на базі КЗ «Лисичанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Дюймовочка» відбувся обласний захід для осіб, відповідальних за цивільний захист в дитячому садку на тему «Цивільний захист в закладах дошкільної освіти», який було організовано за двома частинами: інформаційно-теоретична та практично-презентаційна. Завідувач ДНЗ № 3 «Дюймовочка» Дьоміна О. В. відкрила захід, привітала всіх учасників та представила гостей — завідувача обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області Нетребенко А.Ю., завідувача Лисичанських курсів ЦЗ Сивака О.М., майстрів виробничого навчання Лисичанських курсів ЦЗ Гальченко А.О., Гордієнко І.М.

Керівник закладу повідомила учасникам, гостям та педагогічному колективу дитячого садка план заходу, ввідну для об’єктового тренування.

В теоретичній частині психолог Хомич О.М. звернула увагу на нормативно-правову базу з цивільного захисту, надала інформацію про вимоги до сучасного оснащення куточку з ЦЗ. Учасникам запропонували прийняти участь у діловій грі «Алгоритм підготовки та проведення Тижня безпеки дитини».

Практична частина розпочалась з моделювання ситуації «Пожежа в дитячому садку», а вихованці дитячого садку, презентували виступ агітбригади «Юні рятівники».

З усіма учасниками навчально-виховного процесу було проведено об’єктове тренування за ввідною «на ділянці дитячого садка було виявлено необізнаний предмет».

Рятівники служби ДСНС прибули на місце розмінування вчасно. Незабутні враження залишились у педагогів та дітей від імітації знешкодження небезпечного предмету. Всі учасники взяли участь в обговоренні визначеної теми.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС в Луганській області