Співробітники ДСНС та Національної поліції провели рейд у м. Лисичанськ

Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті. З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 20 лютого особовим складом Лисичанського міського управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій(ДСНС) спільно зі співробітниками Національної поліції був проведений профілактичний рейд у приватному житловому секторі м. Лисичанськ.

Основну увагу держслужбовці звернули на громадян, які опинилися в складній життєвій ситуації та на дотримання мешканцями правил пожежної безпеки під час опалювального сезону у власних домівках. Громадянам провели інструктаж з питань дотримання правил пожежної безпеки у побуті, адже виникнення пожеж в оселях легше попередити. Лисичан ознайомили з основними причинами виникнення загорянь у житловому секторі та нагадали правила поведінки при виникненні пожежі.

Співробітники Національної поліції під час рейдового відпрацювання звертали увагу на умови, в яких виховуються діти і чи виконують батьки свої обов’язки, які на них покладено відповідним законодавством.

Шановні громадяни у випадку пожежі або надзвичайної ситуації негайно телефонуйте в пожежно-рятувальну службу за номером «101»!

Начальник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області полковник служби цивільного захисту С.В. Мазалов