У Лисичанську, Новодружеську, Привіллі тривають перевірки стану техногенної та пожежної безпеки на об`єктах

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки», наказу ДСНС України від 22.09.2017 № 509 «Про проведення позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки» співробітниками відділу ЗНС Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області проводяться позапланові перевірки стану техногенної і пожежної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності, а також приватної форми власності — у разі письмового звернення суб’єктів господарювання у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

Під час проведення перевірок фахівці ДСНС приділяють особливу увагу стану утримання електрогосподарства, шляхів евакуації, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, забезпеченості закладів первинними засобами пожежогасіння, установок пожежної автоматики тощо.

З персоналом даних об’єктів фахівці ДСНС, крім методичних занять та спеціальних інструктажів, провели практичні заняття, під час яких були ретельно відпрацьовані питання дотримання вимог правил пожежної та техногенної безпеки.

У відповідності до складених документів, керівники об’єктів зобов’язані у визначені терміни вжити невідкладних заходів щодо усунення виявлених недоліків.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 № 643-р позапланові перевірки триватимуть до кінця 2017 року.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області