"Запобігти. Врятувати. Допомогти"

14 червня в дитячому мовному таборі «The Sun Republic» КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» відбулося свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На святі були присутні гості: головний спеціаліст відділу цівільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, майор служби ЦЗ Тамашевська О.Л., начальник караулу ДПРЧ № 9 (м. Лисичанськ), капітан служби ЦЗ Мартинюк Артем Ігорович та його бойовий караул, волонтери загону швидкого реагування Луганської обласної організації «Червоний Хрест», а також гість з Америки, мешканець Північної Кароліни Алекс Гавен.

Метою заходу було підвищення рівня знань і навичок дітей при діях в умовах пожежі та при виникненні надзвичайної ситуації.

Діти пройшли 4 етапи: «Медична допомога», де дітей навчали, як надати першу медичну допомогу; «В’язання вузлів», де рятувальники показали види пожежних вузлів та навчали дітей їх в’язати; «Бойовка» — на цій станції дітям було запропоновано на швидкість вдягнути бойовий одяг пожежного; «Hollmatro» — на цій станції співробітники демонстрацію аварійно-рятувального інвентарю в дії.

Діти із задоволенням прийняли участь у святковому заході! Особливий захват у малечі викликало умовне гасіння пожежі з подачею води зі ствола. Наприкінці заходу діти та адміністрація школи подякували рятувальникам за таке свято і подарували малюнки, які малеча намалювала напередодні.

Як показує багаторічний досвід, дітям дійсно цікаво брати участь в заходах, які проводять фахівці.

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області