Рятувальники відвідали дитячий садочок у м. Лисичанськ

Тема безпеки життя та здоров’я дітей є найбільш актуальною проблемою сучасності. Саме тому співробітники Лисичанського МУ ГУ ДСНС у Луганській області відвідали місцевий дитячий садочок «Шпачок». Вони прийшли ознайомити малечу з основними правилами безпечної життєдіяльності та пояснити, що таке вогонь і яку може нести загрозу, розповіли дітям про основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів з сірниками, запальничками та іншими небезпечними предметами й речовинами. Рятувальники у доступній формі розповіли дітям про небезпеку, пов’язану з водоймами, первинні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Не зважаючи на свій малий вік, малеча повинна знати як треба діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій. Почути про це від справжніх рятівників дітям було дуже цікаво. Вони разом повторювали номер виклику служби порятунку «101».

З персоналом дитсадочка співробітники ДСНС провели бесіди щодо евакуації дітей та нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Дітлахи залишилися дуже задоволеними від усього побаченого, а особливо від перегляду мультфільму про дії при виявленні ВНП. Фахівці ДСНС сподіваються, що набуті нові знання обов’язково стануть малюкам у пригоді в подальшому житті.

Гол. фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГУ ДСНС майор служби цивільного захисту Гриценко О.Л.