Обігрівайтесь безпечно!

З метою запобігти виникненню пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 10 лютого особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд у житловому секторі м. Лисичанськ.

Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — одна з найпоширеніших причин виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Мешканці міста намагаються зігрітися усіма можливими способами, навіть якщо спосіб обігріву дуже небезпечний. Рятівники, спілкуючись з громадянами щодо дотримання правил безпеки у опалювальний період, основну увагу приділили питанню використання засобів способів обігріву, які використовують лисичани. Також, мешканців міста ознайомили з основними причинами виникнення загорянь у житловому секторі взимку та нагадали правила поведінки при виникненні пожежі.

Особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС організовано щотижневе проведення профілактичних рейдів у м. Лисичанську з метою доведення громадянам інформації про дотримання правил експлуатації у побуті газового та пічного обладнання, дотримання правил пожежної безпеки у побуті, про заборону залишати малолітніх дітей без нагляду у своїх домівках.

Шановні громадяни у випадку пожежі або надзвичайної ситуації негайно телефонуйте в пожежно-рятувальну службу за номером «101»!

Гол. фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГУ ДСНС майор служби цивільного захисту Оксана Гриценко