ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку.

Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.  У зв’язку з цим, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду!

Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів. Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

ДСНС попереджає будьте обережні на воді!

Пам’ятайте!

Не запливайте за обмежувальні буйки.

Не пірнайте з берегу в невідомих вам місцях (глибина може бути недостатньою для пірнання).

Не допускайте переохолодження тіла у воді, при появі судом негайно вийдіть з води.

Стримуйте оточуючих від необережних вчинків.

Не залишайте дітей без нагляду старших. Забороняйте самостійно заходити у воду.

Провідний інспектор відділу державного нагляду(контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області лейтенанта служби цивільного захисту Рєзнікова Н.Ю.