Відпочинок на воді повинен бути безпечним

У місті Лисичанськ 28.05.2016р. до Державної пожежно-рятувальної частини № 9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення, що 700 метрів вверх по руслу річки Сіверський Донець від лодочної станції потонув хлопчик 2004 р. н. мешканець м.Лисичанська.

До місця події негайно виїхав черговий караул ДПРЧ- 9 ГУ ДСНС України, а також представники обласної рятувально-водолазної служби. Прибувши до місця події, рятувальники спільно з водолазами приступили до пошуків дитини. 31 травня 2016 р. співробітниками Лисичанського МУ ГУ ДСНС України у Луганській області, за допомогою надувного човна та 2-х зв’язаних між собою палиць, транспортували потонулого до берега.

Цей трагічний випадок стався в результаті того, що троє підлітків прийшли на річку Сіверський Донець порибалити, поспіль двоє підлітків пішли купатися, їх підхопила течія та почала тягнути на середину річки. Побачивши це, третій підліток пригнув їх рятувати, однак й сам почав тонути. Неподалік сиділи рибалки, почувши крики дітей, кинулися їх рятувати. Двох дітей врятувати вдалося, а третього, на жаль, не врятували.

Шановні громадяни, пам’ятайте !

— Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально обладнаних місцях.

— Якщо Ви відпочиваєте разом із дітьми — не залишайте їх без нагляду.

— Не заходьте у воду в нетверезому стані.

— Не стрибайте зі споруд, непристосованих для цього і у місцях, де глибина та стан дна невідомі.

— Не купайтеся у місцях зі стрімкою течією.

— Під час купання не влаштовуйте небезпечних жартів.

Заступник начальника Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області підполковник служби ЦЗ Тимченко С.В