День захисту дітей та акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" у м. Лисичанськ

День захисту дітей — то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

Цього дня 1 червня на святково прибраному майданчику школи № 30 м. Лисичанська зібралися школярі шкіл № 30, 27, 13 та 12, а також вихованці дитячого садочку «Світлячок» з батьками і небайдужими гостями до майбутнього цієї малечі, а це заступник начальника державної пожежно-рятувальної частини № 64 Перепелицин О.А., заступник начальника Лисичанського міського управління ГСЧС Тимченко С.В., головний фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГСЧС Гриценко О.Л., представник групи піротехнічних робіт Чернявський С.П., завідуючий Лисичанських міських курсів цивільного захисту Сивак О.М., які вже традиційно відвідують навчальні заклади, щоб літо зустріти та День захисту дітей урочисто відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як справу розпочнеш з гарними людьми — то і успіх не забариться!». Свято розпочалося з вітальних слів гостей звернених до діточок.

Линула дзвінкоголоса музика, спів улюблених пісень про родину, про дітей, про Україну, майдан заповнювали цікаві ігри і забави, виступи команди юних пожежних, показовий виступ пожежно-рятувального підрозділу з використанням нового пожежного автомобілю МАЗ, волонтери «Червоного хреста» демонстрували свої знання та провели цікавий майстер клас з першої медичної допомоги, піротехніки продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів та інформацію про те яку небезпеку вони собою уявлять, курси цивільного захисту роздали навчальні брошури — все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного безпечного літа. Ось так яскраво пройшло свято захисту дітей та заходи в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» у м. Лисичанськ!

І всі присутні звичайно сподівалися, що це літо для кожної дитини буде барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне та безпечне.

Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области