• 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Луганській області
 • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 324, м. Лисичанськ, Луганська обл. 93100
 • Телефон: (251) 7-04-01
 • Факс: (251) 7-56-36
 • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
 • Начальник 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Луганській області, підполковник служби цивільного захисту Панін Олександр Георгійович
 •  

Шановні громадяни!

 Закликаємо кожного громадянина суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не спалювати траву (сміття), провокуючи пожежі в природних екосистемах.

Нагадуємо, що такі дії, відповідно статті 77-1 «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» Кодексу України про адміністративні порушення (зі змінами), тягнуть за собою накладення штрафу:

 • на громадян — від 3060 до 6120 грн.;
 • на посадових осіб — від 15300 до 21420 грн.
 • Подробнее...

Служба порятунку м. Лисичанська закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

 Шановні громадяни!

Разом з щоденним зростанням температури повітря спостерігається збільшення кількості пожеж у нашому місті. Вогнеборці ліквідовують численні загоряння сухої трави, очерету та сміття.

Нагадаємо, що діючим законодавством заборонено випалювати сміття та рослинні залишки. За такі дії, відповідно до статті 77-1 «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» Кодексу України про адміністративні порушення (зі змінами), передбачене накладення штрафу:

 • на громадян — від 3060 грн. до 6120 грн.;
 • на посадових осіб — від 15300 до 21420 грн.

  Подробнее...

Відкриті вакансії у 3-му ДПРЗ ГУ ДСНС України у Луганській області

 3-ій державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Луганській області здійснює прийом чоловіків на службу віком до 30 років за наступними посадами:

 • — водій,
 • — фельдшер-рятувальник,
 • —  пожежний-рятувальник.

  Подробнее...

Служба порятунку м. Лисичанська закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах

 З кожним зростанням температури повітря спостерігається також підвищення показника кількості пожеж в місті у природних екосистемах. Громадяни масово продовжують спалювати сміття на присадибних ділянках, тим самим провокуючи виникнення загорянь на відкритій території.

Вогнеборці ліквідовують численні загоряння сухої трави, очерету та сміття.

Шановні громадяни!

Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Подробнее...

В гості до лисичанських рятувальників завітали діти з пришкільного табору

 10 червня до рятувальників 3-го Державного пожежно-рятувального загону Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області завітали хлопчики й дівчатка з пришкільного табору Лисичанської ЗОШ № 14 «Веселковий край». Екскурсія видалася різнобарвною та захоплюючою.

Школярі уважно слухали розповідь про пожежно-рятувальну службу, про те, як від оперативних та злагоджених дій вогнеборців залежить життя людей, разом із рятувальниками повторювали головні правила безпеки життєдіяльності. Та, з найбільшою цікавістю, діти розглядали пожежну та спеціальну техніку, аварійно-рятувальне обладнання, яке мають на озброєнні лисичанські надзвичайники. Юні екскурсанти ставили багато запитань, фотографувалися поруч з технікою та мали змогу роздивитися її не тільки ззовні, а й всередині.

Подробнее...

ДСНС нагадує про дотримання правил безпечної поведінки на воді

Перед початком пляжного сезону фахівці ДСНС перевіряють відповідність пляжів вимогам безпеки та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, щодо по неухильного дотримання правил безпечної поведінки на водних об’єктах.

Подробнее...

Лисичанські рятувальники провели інформаційно-розважальний захід для дітей

15 червня у дитячій бібліотеці № 1 м. Лисичанськ було незвично гамірно. Тут проходив інформаційно-розважальний захід, який організували для дітвори рятувальники Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

В ігровій формі дітлахи вивчали правила безпечної життєдіяльності в побуті та навколишньому середовищі: розв’язували загадки, слухали розповіді про те, що вогонь може бути як помічником, так і грізним ворогом, в ролях розігрували тематичні сценки і тренувалися телефонувати до пожежно-рятувального підрозділу у разі надзвичайної події. А ще — гасили умовну пожежу в справжніх костюмах рятувальника.

Подробнее...

Лисичанські рятувальники застерігають громадян від порушень правил пожежної безпеки у побуті

 Особовий склад 9, 38 та 64 Державних пожежно-рятувальних частин 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Луганській області вихідними днями здійснив профілактичні рейди вулицями Лисичанська з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та екосистемах.

Спілкуючись із громадянами, надзвичайники розповіли про найпоширеніші причини пожеж, пояснили мешканцям міста важливість дотримання вимог пожежної безпеки у власних оселях, на присадибних територіях та про необхідність постійного нагляду за маленькими дітьми. Але, особливу увагу населення, рятувальники звернули на кількість пожеж, які трапляються через легковажність громадян!

Подробнее...

Служба порятунку «101» закликає дотримуватись правил безпеки під час грози

 Шановні громадяни!

Дотримуйтесь правил безпеки під час грози: якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть усі вікна та двері. В приміщенні не повинно бути протягу. Тримайтеся подалі від електроприладів, антен, проводів — всі вони притягують розряд.

Якщо ви перебуваєте на вулиці, уникайте високих дерев, металевих парканів, стін, біля яких ростуть дерева.

Подробнее...

Увага! Відкриті вакансії!

 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області запрошує на роботу на вакантні посади:

 • — голова лікарсько-експертної комісії;
 • — головний фахівець сектору медичного забезпечення, медико-біологічного захисту та охорони праці.

Завдання та обов’язки за посадами:

Подробнее...

УВАГА!

 9 державна пожежно-рятувальна частина ГУ ДСНС України у Луганській області здійснює прийом чоловіків на службу віком до 30 років за наступними посадами: ВОДІЯ, ФЕЛЬДШЕРА-РЯТУВАЛЬНИКА та ПОЖЕЖНОГО-РЯТУВАЛЬНИКА!!!

УМОВИ:

· графік роботи – доба, три доби відпочинку;

· служба за контрактом;

· грошове забезпечення від 10 000 гривень;

· безоплатне навчання з одержанням свідоцтва державного зразка про набуття відповідної робітничої професії;

Подробнее...