Інформація для страхувальників та застрахованих осіб

Лисичанська міська виконавча дирекція Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє:

Станом на 09.02.2015 року здійснено фінансування заяв — розрахунків підприємств та організацій області на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам (оплату листків непрацездатності, допомоги на поховання) по 21 січня 2015 року (виключення складають заяви-розрахунки з 11 листопада 2014 р. по 13 листопада 2014 р.).

Кошти по заявах-розрахунках підприємств та організацій перераховані робочим органом відділення Фонду у повному обсязі, але у зв’язку із складним фінансовим становищем банку ПАТ «КБ «Надра», в якому обслуговувалась Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП, частина страхувальників не отримала ці кошти на свої рахунки.

Враховуючи викладене, Лисичанська міська ВД ЛОВ ФСС з ТВП звертається з проханням до страхувальників, які не отримали кошти на матеріальне забезпечення по заявах-розрахунках, поданих з 16 по 21 січня 2015 року, повідомити про даний факт в орган Фонду за місцем реєстрації.

Адреса: м. Лисичанськ, пр. Леніна, 127.

Масуліс В. В., директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП