Про затвердження граничних норм на харчування, лікування та культурне обслуговування дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення на 2014 рік

Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17 проводиться часткове фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб віком від 7 до 18 років у дитячих закладах оздоровлення.

Згідно Постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про затвердження граничних норм витрат на харчування, лікування та культурне обслуговування дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення на 2014 рік» від 20.12.2013 р. № 60 в цьому році на харчування дітей (у частині вартості набору продуктів харчування на одну дитину відповідно до норм, затверджених постановою КМУ від 22.11.2004 р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах») сплачується не більше 40,00 гривень на один людино-день, на лікування та культурне обслуговування дітей — не більше 3,00 гривень на один людино-день з розрахунку на оздоровчу зміну. Тобто, максимальну суму допомоги за рахунок коштів Фонду збільшено до 43,00 гривень на один людино-день.

Директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП В. В. Масуліс