Санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у 2014 році

Одним із варіантів відпочинку для працівників підприємств (установ, організацій) усіх форм власності є можливість у період відпустки поєднати відпочинок та санаторно-курортне лікування, отримавши путівку за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Санаторно-курортна путівка — це саме те, що допоможе покращити та відновити стан здоров’я для подальшої плідної праці.

За рахунок коштів Фонду надання послуг, пов’язаних із санаторно-курортним лікуванням, здійснюється за наявності медичних показань. При виборі оздоровниць потрібно враховувати в першу чергу профіль захворювання, що визначає встановлення показань до санаторно-курортного лікування за даними захворювання. Адже основна мета санаторно-курортного лікування полягає у відновленні або покращенні функцій організму та профілактиці хвороб.

Тому, видача путівок здійснюється виключно згідно з медичними показаннями на підставі довідки для одержання путівки (форма № 070/о), яку видають лікувально-профілактичні заклади.

Для лікування застрахованої особи путівка виділяється з частковою оплатою — 20 %, а для лікування дитини у супроводі дорослого — 10%.

Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП запрошує роботодавців та голів комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців звернутись до дирекції із заявкою про виділення путівок за рахунок коштів Фонду на санаторно-курортне лікування для застрахованих осіб і членів їх сімей.

На 2014 рік для працюючих м. Лисичанська виділено 415 путівок, в тому числі 34 для лікування дитини у супроводі дорослого.

Протягом поточного року працюючі матимуть змогу отримати комплексне лікування та профілактику захворювань на базі 44 санаторіїв України згідно плану путівок на 2014 рік.

За більш детальною інформацією просимо звертатись до Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП за адресою: м. Лисичанськ, пр. Леніна, 127 або за телефонами: 41281, 41283.

Директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП В. В. Масуліс