• Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції
 • Фонду Соціального страхування України у Луганській області
 • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 347, м.Лисичанськ, Луганська область, 93113
 • Телефон: (06451) 4-27-86
 • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Начальник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Луганській області Побирохіна Інна Костянтинівна
 

Е-лікарняний: що змінюється для працівника та роботодавця

 Отримання е-лікарняного працівником не впливає на процедуру призначення, розрахунку та виплати матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України (далі — Фонд).

Після оформлення лікуючим лікарем електронного медичного висновку (автоматично відбувається відкриття е-лікарняного), працівник має повідомити про це свого роботодавця будь-яким зручним обом способом, наприклад, телефоном. Інформацію щодо відкритого е-лікарняного буде відображено в особистих кабінетах працівника та роботодавця на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Після закриття е-лікарняного він стає підставою для призначення матеріального забезпечення і оформлення роботодавцем заяви-розрахунку (в разі допомоги по вагітності та пологах — одразу після відкриття).

Подробнее...

До відома страхувальників: е-лікарняний

 Відповідно до наказу МОЗ України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» із 04 червня по 31 серпня 2021 року в Україні передбачено перехідний період впровадження електронних листків непрацездатності. При цьому, протягом зазначеного періоду медичні заклади будуть формувати як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, які є підставою для створення електронних листків непрацездатності, так і видавати паперові лікарняні.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 328 затверджено Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього (далі — Порядок № 328). Реєстр формує та веде Пенсійний фонд України, який є володільцем інформації, що міститься в ньому.

Подробнее...

Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням за вибором потерпілих на виробництві

Одним із статутних напрямів діяльності Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) є забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання санаторно-курортним лікуванням.

На виконання вимог статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» Фонд фінансує витрати на санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, якщо таку потребу визначено висновками медико-соціальної експертної комісії (далі – МСЕК) та індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю (у разі її складення) (далі – ІПР).

Подробнее...

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області нагадує про надання звітності до 10.07.2021

 Страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, щокварталу до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України до повного погашення заборгованості за формою, наведеною у додатку до постанови правління Фонду від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України».

Подробнее...

Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021

 Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, робітників та населення в цілому зіткнутися з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та багатьох наслідків, які він справив на світ праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР) для підвищення стійкості до подолання криз зараз і в майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі світу праці.

З моменту виникнення глобальної кризи на початку 2020 року, пандемія COVID-19 мала глибокий вплив скрізь. Пандемія охопила майже всі аспекти світу праці, починаючи від ризику передачі вірусу на робочих місцях і закінчуючи ризиками безпеки та гігієни праці, що виникли в результаті заходів щодо пом’якшення поширення вірусу.

Подробнее...

Причини виникнення та профілактика гострого професійного захворювання медичних працівників внаслідок інфікування COVID-19

 Постановою КМУ від 13 травня 2020 р. № 394 внесені зміни до розділу V переліку професійних захворювань, затвердженого постановою КМУ від

8 листопада 2000 р. № 1662, і до професійних захворювань добавлено гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у разі контакту медичного працівника з інфекційними хворими, інфікованими матеріалами чи переносниками захворювань під час виконання професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID-19.

Подробнее...

Суми страхових виплат збільшились з 1 березня 2021 року

 Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 239 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого» затверджено коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 1 березня 2021 року у розмірі 1,11.

Лисичанським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області в березні поточного року перераховані щомісячні страхові виплати всім потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

Подробнее...

Як обміняти довідку про тимчасову непрацездатність на листок непрацездатності

У зв’язку зі зверненням страхувальників до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області з питанням щодо обміну довідки про тимчасову непрацездатність на листок непрацездатності повідомляємо.

З огляду на ситуацію, що склалася у 2021 році в закладах охорони здоров’я деяких областей України у зв’язку із відсутністю бланків листків непрацездатності, у разі настання у застрахованої особи захворювання (травми) випадок тимчасової непрацездатності засвідчується довідкою про тимчасову непрацездатність із зазначенням порядкового номера та дати її видачі.

Подробнее...

Професійні захворювання - хвороба суспільства

Здоров’я робітників об’єктивно залежить від їх умов праці та додержання власниками та керівниками підприємств вимог законодавчих, нормативних актів з охорони праці та техніки безпеки. Разом із погіршенням умов праці зростають показники професійної захворюваності робітників підприємств.

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення), відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХIV здійснює заходи щодо реалізації державної політики у сфері соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійної захворюваності на підприємствах-страхувальниках, які перебувають на обліку у відділенні.

Створення безпечних умов праці для робітників — найбільш ефективний та універсальний шлях вирішення стратегічних цілей в галузі охорони праці, зниження травматизму та інвалідності.

Подробнее...

Оперативна інформація сектору по роботі зі страхувальниками

Станом на 01.04.2021 на обліку у Лисичанському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — Лисичанське міське відділення управління) перебувають 4848 підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, з яких: юридичних осіб — 1635, фізичних осіб — 3212 та членів фермерських господарств — 1.

За І квартал 2021 року працівниками Лисичанського міського відділення управління проведено 9 планових та 9 позапланових перевірок страхувальників по використанню коштів Фонду соціального страхування України (далі — Фонд) з тимчасової втрати працездатності. Виявлено порушення використання коштів Фонду на суму 9372,18 грн та нараховано штрафні санкції на суму 4646,11 гривні. Притягнуто до адміністративної відповідальності 6 посадових осіб страхувальників та накладено адміністративні штрафи на суму 1207 гривень.

Подробнее...

Надання матеріального забезпечення у зв’язку із законодавчими змінами

 З 01 січня 2021 року набули чинності зміни внесені до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010р. № 2464 зокрема, в частині сплати єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями, самозайнятими суб’єктами господарювання та членами фермерських господарств.

Зазначені категорії осіб звільняються від сплати єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) за себе, якщо за основним місцем роботи єдиний внесок за них було сплачено роботодавцем. Крім того, самозайняті особи звільняються від сплати ЄСВ за себе, якщо вони провадять незалежну професійну діяльність як ФОП.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Профілактика виробничого травматизму на підприємствах гірничої галузі міста Лисичанськ
 2. Страхові витрати на медичну та соціальну допомогу потерпілим на виробництві за 2020 рік
 3. Оперативна інформація сектору по роботі зі страхувальниками
 4. Внесено зміни до порядку видачі листків непрацездатності у лікувально-профілактичних закладах
 5. Щодо надання матеріального забезпечення та проведення страхових виплат Лисичанським міським відділенням за 2020 рік
 6. Відновлено функцію ФСС щодо здійснення поточних видатків на фінансування страхових витрат на лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів
 7. Щодо надання звітності страхувальниками
 8. Порядок видачі листків непрацездатності лікарями, які ведуть медичну практику як фізичні особи - підприємці
 9. Щодо подання документів до Фонду соціального страхування України онлайн
 10. Оперативна інформація сектору по роботі зі страхувальниками Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області станом на 01.10.2020