• Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції
 • Фонду Соціального страхування України у Луганській області
 • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 347, м.Лисичанськ, Луганська область, 93113
 • Телефон: (06451) 4-27-86
 • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Начальник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Луганській області Побирохіна Інна Костянтинівна
 

Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням за вибором потерпілих на виробництві

Одним із статутних напрямів діяльності Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) є забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання санаторно-курортним лікуванням.

На виконання вимог статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» Фонд фінансує витрати на санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, якщо таку потребу визначено висновками медико-соціальної експертної комісії (далі – МСЕК) та індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю (у разі її складення) (далі – ІПР).

Подробнее...

Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021

 Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, робітників та населення в цілому зіткнутися з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та багатьох наслідків, які він справив на світ праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР) для підвищення стійкості до подолання криз зараз і в майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі світу праці.

З моменту виникнення глобальної кризи на початку 2020 року, пандемія COVID-19 мала глибокий вплив скрізь. Пандемія охопила майже всі аспекти світу праці, починаючи від ризику передачі вірусу на робочих місцях і закінчуючи ризиками безпеки та гігієни праці, що виникли в результаті заходів щодо пом’якшення поширення вірусу.

Подробнее...

Страхові витрати на медичну та соціальну допомогу потерпілим на виробництві за 2020 рік

images (2)У 2020 році Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — Лисичанське міське відділення) забезпечило медичними та соціальними послугами 255 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на загальну суму 3854,3 тис. гривень.

У закладах охорони здоров’я м. Лисичанськ проліковано 162 потерпілих на загальну суму 636,9 тис. гривень. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення забезпечено 131 потерпілого на суму 584,3 тис. гривень.

Подробнее...

Суми страхових виплат збільшились з 1 березня 2021 року

 Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 239 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого» затверджено коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 1 березня 2021 року у розмірі 1,11.

Лисичанським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області в березні поточного року перераховані щомісячні страхові виплати всім потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

Подробнее...

Оперативна інформація сектору по роботі зі страхувальниками

Станом на 01.01.2021 на обліку у Лисичанському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — Лисичанське міське відділення) перебувають 4807 підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, з яких: юридичних осіб — 1627, фізичних осіб — 3181 та членів фермерських господарств — 1.

За 2020 рік працівниками Лисичанського міського відділення проведено 33 планові та 9 позапланових перевірок страхувальників по коштах Фонду соціального страхування України (далі — Фонд) з тимчасової втрати працездатності. Виявлено порушення використання коштів Фонду на суму 49,2 тис. грн та нараховані штрафні санкції на суму 24,6 тис. гривень. Притягнуто до адміністративної відповідальності 27 посадових осіб страхувальників та накладено адміністративні штрафи на суму 5 тис. гривень.

Подробнее...

Професійні захворювання - хвороба суспільства

Здоров’я робітників об’єктивно залежить від їх умов праці та додержання власниками та керівниками підприємств вимог законодавчих, нормативних актів з охорони праці та техніки безпеки. Разом із погіршенням умов праці зростають показники професійної захворюваності робітників підприємств.

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення), відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХIV здійснює заходи щодо реалізації державної політики у сфері соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійної захворюваності на підприємствах-страхувальниках, які перебувають на обліку у відділенні.

Створення безпечних умов праці для робітників — найбільш ефективний та універсальний шлях вирішення стратегічних цілей в галузі охорони праці, зниження травматизму та інвалідності.

Подробнее...

Внесено зміни до порядку видачі листків непрацездатності у лікувально-профілактичних закладах

22 грудня 2020 року набув чинності наказ МОЗ України від 11.11.2020 № 2593, яким внесено зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455.

Ці зміни необхідно враховувати при опрацюванні листків непрацездатності, виданих закладами охорони здоров’я різних форм власності та підпорядкування, а саме:

— відтепер у разі вибору особою лікуючого лікаря та лікувально-профілактичного закладу не за місцем проживання чи роботи, для отримання документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян не потрібно подавати заяву-клопотання та погоджувати її з головним лікарем;

Подробнее...

Надання матеріального забезпечення у зв’язку із законодавчими змінами

 З 01 січня 2021 року набули чинності зміни внесені до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010р. № 2464 зокрема, в частині сплати єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями, самозайнятими суб’єктами господарювання та членами фермерських господарств.

Зазначені категорії осіб звільняються від сплати єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) за себе, якщо за основним місцем роботи єдиний внесок за них було сплачено роботодавцем. Крім того, самозайняті особи звільняються від сплати ЄСВ за себе, якщо вони провадять незалежну професійну діяльність як ФОП.

Подробнее...

Щодо надання матеріального забезпечення та проведення страхових виплат Лисичанським міським відділенням за 2020 рік

Кожна людина, яка працює, отримує від Фонду соціального страхування України виплати, які відшкодовують втрату заробітної плати в разі тимчасової непрацездатності або у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням.

У нашому місті реалізацію цих видів послуг соціального страхування здійснює Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області (далі — Лисичанське відділення).

Станом на 01.01.2021 на обліку в Лисичанському відділенні є 1703 потерпілих на виробництві (членів їх сімей), із них 462 — внутрішньо переміщені особи.

Подробнее...

Профілактика виробничого травматизму на підприємствах гірничої галузі міста Лисичанськ

Травматизм — одна з найважливіших проблем сучасного виробництва, актуальність якої визначається не тільки медичними, а й соціально-економічними аспектами, які обумовлені наслідками травм, нерідко стійкою втратою працездатності і навіть інвалідністю, а також високим рівнем смертності від зовнішніх причин.

Виробничі травми — це травми, отримані працівниками на виробництві та викликані, як правило, недотриманням вимог законодавчих актів з охорони праці. Гірнича галузь не є виключенням, і на жаль, показники рівня виробничого травматизму в даній галузі одні з найвищих.

Подробнее...

Відновлено функцію ФСС щодо здійснення поточних видатків на фінансування страхових витрат на лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів

Без названия (2)Забезпечення реалізації конституційних прав усіх працюючих на належні допомоги, страхові виплати та медико-соціальні послуги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням є головним завданням Фонду соціального страхування України (далі — Фонд) та його робочих органів.

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення) інформує, що відповідно до Закону України від 03.11.2020 № 941-ІХ «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», який набув чинності 26 листопада 2020 року, відновлено функцію Фонду щодо здійснення поточних видатків на фінансування страхових витрат на лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, медичної реабілітації потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі — потерпілі), передбачених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Щодо надання звітності страхувальниками
 2. Порядок видачі листків непрацездатності лікарями, які ведуть медичну практику як фізичні особи - підприємці
 3. Щодо подання документів до Фонду соціального страхування України онлайн
 4. Оперативна інформація сектору по роботі зі страхувальниками Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області станом на 01.10.2020
 5. Заповнення листка непрацездатності при направленні хворого на огляд медико-соціальної експертної комісії
 6. Страховий стаж для лікарняних
 7. Профзахворювання медичних працівників на COVID-19
 8. Про новий Порядок перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України
 9. Про несвоєчасну виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами на вугільних підприємствах міста Лисичанськ
 10. Про фінансування витрат на медичні та соціальні послуги на період дії карантину