• Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції
  • Фонду Соціального страхування України у Луганській області
  • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 347, м.Лисичанськ, Луганська область, 93113
  • Телефон: (06451) 4-27-86
  • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Начальник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Луганській області Побирохіна Інна Костянтинівна
 

Пам’ятка для медичного працівника щодо дій, спрямованих на запобігання поширенню у закладі охорони здоров’я гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

З метою запобігання поширенню у закладі охорони здоров’я гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Працівники бригади екстреної медичної допомоги повинні:

- використовувати відповідні засоби індивідуального захисту (далі – ЗІЗ) під час огляду, надання екстреної медичної допомоги та транспортування пацієнта з підтвердженим випадком або підозрою на COVID-19;

- дотримуватися безпечної дистанції до моменту одягання маски на пацієнта та оточуючих (більше 2 м);

Подробнее...

Пам’ятка для керівників закладів охорони здоров’я щодо дій у разі виявлення у медичних та інших працівників підозри на гостре професійне захворювання, викликане респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та запровадження заході

608823f10a52f665064328Постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 № 394 внесено зміни до переліку професійних захворювань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2000 № 1662, а саме: розділ V доповнений пунктом 4, у якому до переліку професійних захворювань додано гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та лікування пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Подробнее...

У ЦНАП м. Лисичанська можна отримати відповіді щодо соціального страхування

Шановні мешканці громади!

Кожного другого вівторка місяця з 09.00 до 11.00 в Центрі надання адміністративних послуг у м. Лисичанську, який розташований за адресою: вул. Гетьманська, 63, веде прийом громадян представник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та здійснює:

- надання довідникової інформації;

Подробнее...

Медична реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

 Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі — відділення) нагадує застрахованим особам про можливість за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) отримати реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах України.

Цим правом може скористатися кожна офіційно працевлаштована особа, яка застрахована в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та сплачує або за яку сплачується єдиний соціальний внесок.

Умови направлення на медичну реабілітацію викладені у Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду, затвердженому постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39 (зі змінами) (далі – Порядок № 39).

Подробнее...

Е-лікарняний: відмінності оформлення тимчасової непрацездатності

Порядок оформлення тимчасової непрацездатності лікуючим лікарем у випадку е-лікарняного відрізняється від порядку оформлення паперового листка непрацездатності.

Зокрема, на відміну від паперових листків непрацездатності, які можуть продовжуватись лікарем одноосібно до 15 календарних днів, медичні висновки для формування е-лікарняних лікарі можуть створювати одноосібно терміном до 30 календарних днів. Подальше підтвердження тимчасової непрацездатності потребує огляду лікарсько-консультативною комісією (далі — ЛКК).

Подробнее...

Перехід на е-лікарняний. Помилки та як їх уникнути.

 Електронний листок непрацездатності – це лікарняний лист, сформований програмним засобом Реєстру листків непрацездатності на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність.

Він, як і паперовий листок непрацездатності, є підставою для:

  • – звільнення від роботи;
  • – оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності;
  • – отримання допомоги від Фонду соціального страхування України (далі – Фонд).

    Подробнее...

Е-лікарняний: що змінюється для працівника та роботодавця

 Отримання е-лікарняного працівником не впливає на процедуру призначення, розрахунку та виплати матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України (далі — Фонд).

Після оформлення лікуючим лікарем електронного медичного висновку (автоматично відбувається відкриття е-лікарняного), працівник має повідомити про це свого роботодавця будь-яким зручним обом способом, наприклад, телефоном. Інформацію щодо відкритого е-лікарняного буде відображено в особистих кабінетах працівника та роботодавця на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Після закриття е-лікарняного він стає підставою для призначення матеріального забезпечення і оформлення роботодавцем заяви-розрахунку (в разі допомоги по вагітності та пологах — одразу після відкриття).

Подробнее...

ФСС нагадує про обов'язок страхувальників надавати повідомлення про виплату коштів застрахованим особам

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування (ФСС) України у Луганській області нагадує про обов’язок страхувальників надавати повідомлення про виплату коштів застрахованим особам.

Відповідно до частини 1 статті 34 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі — Закон) фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в порядку, встановленому правлінням Фонду соціального страхування України (далі — Фонд).

Подробнее...

До відома страхувальників: е-лікарняний

 Відповідно до наказу МОЗ України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» із 04 червня по 31 серпня 2021 року в Україні передбачено перехідний період впровадження електронних листків непрацездатності. При цьому, протягом зазначеного періоду медичні заклади будуть формувати як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, які є підставою для створення електронних листків непрацездатності, так і видавати паперові лікарняні.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 328 затверджено Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього (далі — Порядок № 328). Реєстр формує та веде Пенсійний фонд України, який є володільцем інформації, що міститься в ньому.

Подробнее...

Фонд соціального страхування України у Луганській області співпрацює з ЦНАП

 Представник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області кожного другого вівторка місяця з 09:00 до 11:00 вестиме прийом громадян в Управлінні адміністративних послуг Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, яке знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул.Гетьманська, б. 63.

Мешканці територіальної громади можуть отримати довідникову інформацію, консультування щодо законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а саме: щодо реалізації державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, медичного страхування, профілактики нещасних випадків та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Подробнее...

Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області нагадує про надання звітності до 10.07.2021

 Страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, щокварталу до 10 квітня, 10 липня, 10 жовтня, 15 січня подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України до повного погашення заборгованості за формою, наведеною у додатку до постанови правління Фонду від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України».

Подробнее...