«Килимок»

Вчора, 28 грудня, на базі Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» у Луганській області психолог Надія Кавітова для підоблікових Лисичанського міського відділу організувала перегляд документального фільму «Килимок».

Картина входить до колекції документальних фільмів про права людини кіноклубу «DOCUDAYS. UA». У фільмі йдеться про заборону катувань та інші форми жорсткого поводження чи покарання. Стрічка базується на реальних подіях, які відбуваються в Харкові. Мова йде про звичайну людину, життя якої змінюється за один день і назад вороття вже немає. На прикладі головного героя фільму були розглянуті деякі статті Конвенції прав людини щодо жорстокого поводження і катувань.

На основі кіноматеріалів стимулюється здатність суб’єктів пробації оцінювати події життя, явища, обговорювати їх, критично мислити.

Після закінчення документального фільму психолог відділу зазначила: «Необхідно намагатись правильно використовувати слова „гідність“, „цінності“, „відповідальність“, розуміти важливість відповідальності, розвивати вміння цінувати толерантність і бути толерантним».

Таким чином в черговий раз підобліковим було наголошено на необхідності усвідомлення наслідків своїх протиправних дій та постійного контролю своєї поведінки.

Лисичанський міський відділ філії ДУ «Центр пробації» у Луганській області