«Діти за гратамии»

 Як це - перебувати по той бік колючого дроту? Хто може допомогти і чи є в цьому сенс? За які ж злочини опиняються за ґратами у 14-17 років? Більшість – за дрібні крадіжки: металобрухт, алюмінієвий бак, будівельний інструмент, мобільні телефони, комп’ютерна техніка, 200 гривень.

Так, 10 грудня у Лисичанському міському відділу філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області штатним психологом Надією Кавітовою для неповнолітніх підоблікових було організовано перегляд документального фільму «Діти за гратами» з колекції документальних фільмів про права людини кіноклубу «DOCUDAYS. UA»

 

 Перед початком перегляду присутніх було поінформовано про наслідки протиправної поведінки, адміністративну та кримінальну відповідальність, яку можуть понести неповнолітні за вчинення тих чи інших правопорушень, проведено тренінгову гру на виявлення якостей, зовнішніх ознак та характерних рис поведінки, що характеризують осіб, схильних до вчинення правопорушень.

Після закінчення документального фільму були обговорені питання, які виникли під час перегляду фільму, та емоції, які викликала кінострічка.

Наприкінці заходу, в черговий раз неповнолітнім було наголошено на необхідності усвідомлення наслідків своїх протиправних дій та постійного контролю своєї поведінки для недопущення вчинення правопорушень.

Лисичанський міський відділ філії ДУ «Центр пробації»