Відповідальність - крок до дорослості

Традицією стала плідна та тісна співпраця між Лисичанським міським відділом філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області та волонтером пробації Іриною Кохановською.

Так, 12 листопада на базі Лисичанського міського відділу волонтером пробації Іриною Кохановською був проведений виховний захід на тему: «Розширення відповідальності».

До заходу були залучені неповнолітні суб’єкти пробації, які перебувають на обліку відділу.

Метою заходу було сприяння формуванню правосвідомості юнаків шляхом конкретизації норм моралі і права стосовно їхньої безпосередньої поведінки, формування розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки, виховання законослухняних громадян, які не бояться брати на себе відповідальність за свої вчинки.

Під час заходу розглядались ознаки відповідальної поведінки, аналізувались конкретні життєві ситуації, пропонувались реальні шляхи вирішення життєвих проблем, які були актуальними для неповнолітніх клієнтів на пробації.

«Кожна людина повинна нести відповідальність за свої вчинки, якщо вона прагне бути творцем свого майбутнього. Цього можна досягнути, якщо завжди відповідати за власну поведінку та власні вчинки. Тільки за таких умов можливо зробити правильний вибір, досягти мети, відкрити для себе нові можливості. Тому будьте законослухняними, поважайте і не порушуйте закони, що діють у нашій державі. Завжди пам’ятайте, що незнання законів не звільняє від відповідальності. Будьте розсудливими, обмірковуйте свої вчинки, вчіться на помилках інших людей», — зазначила наприкінці заходу Ірина Кохановська.

Лисичанський міський відділ філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області