Захист і безпека очима дітей

 1 червня Лисичанський відділ пробації приєднався до святкування Міжнародного дня захисту дітей. В Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік із однією метою: захистити дітей всієї планети від різних бід (насильства, голоду, неможливість отримання освіти, медобслуговування та ін.).

Лисичанський відділ пробації продовжує плідно співпрацювати з Товариством Червоного хреста України. Так, 1 червня з нагоди святкування Дня захисту дітей у Лисичанській міській організації Червоного хреста України був проведений виховний захід на тему: «Захист і безпека очима дітей».

Неповнолітнього, який знаходиться на пробації, привітали зі святом та розповіли про історію становлення цього свята, про звичаї та традиції святкування в різних країнах, про допомогу, яку може надати міська організація «Червоний хрест» у вирішенні різних життєвих проблем.

Метою заходу було домогтися усвідомлення юнаком найвищої цінності людини: її життя і здоров’я, честі та гідності, недоторканності і безпеки; акцентування уваги на проблемі ризикованої поведінки та її наслідків для життя людини, формування навичок прийняття відповідальних рішень; вироблення власного ставлення до життєвих цінностей; виховання поваги до цінностей кожної людини.

Міська організація «Червоний хрест» влаштувала для суб’єкта пробації справжнє свято з подарунками.

Наприкінці заходу директор організації Тетяна Бабич зазначила: «У перший день літа в Україні, як і у всьому світі, відзначають День захисту дітей. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. І саме для цього всі ми живемо та старанно працюємо».

Лисичанський міський відділ філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області