Життєві цінності

Неповнолітні правопорушники в Україні потребують особливої уваги з боку держави в цілому та працівників пробації зокрема.

Так, 27 січня у Лисичанському відділі пробації для неповнолітніх суб’єктів пробації був організований виховний захід у формі пізнавальної гри на тему: «Життєві цінності».

Метою заходу було сприяння усвідомленню учасниками поняття «загальнолюдські цінності», акцентування уваги на проблемі ризикованої поведінки та її наслідків для життя людини, формування навичок прийняття відповідальних рішень; вироблення власного ставлення до життєвих цінностей; виховувати повагу до цінностей кожної людини.

 

Неповнолітні клієнти на пробації із задоволенням брали участь у нестандартному форматі заходу, тому не помітили, як швидко сплинув час.

Якщо на початку гри у юнаків головними цінностями були гроші, влада, стосунки з дівчатами, матеріальні цінності (айфони, сучасні ноутбуки та ін.), то потім вони погодились, що найважливішим для них є родина, здоров’я близьких, творчість, друзі, добробут Батьківщини.

Наприкінці заходу начальник відділу Наталія Шаммієва зазначила: «Добре, що для вас сьогодні підвищилась значимість таких цінностей як: сім’я, дружба, державна незалежність рідної країни. Важливо пам’ятати, що наші життєві цінності залежать від нас самих. Орієнтація на власні сили, розум, здібності при досягненні життєвих цілей вимагає кропіткої роботи над собою, наполегливого оволодіння корисними знаннями».

Лисичанський МВ філії ДУ «Цент пробації» в Луганській області