Шануємо історію нашої славетної держави

Лисичанський відділ пробації продовжує плідну співпрацю з Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безплатної вторинної правової допомоги.

22 січня фахівцями відділу пробації спільно з начальником відділу «Лисичанське бюро правової допомоги» Тетяною Лютою для суб’єктів пробації був проведений виховний захід з нагоди святкування Дня Соборності України.

Під час заходу провідний інспектор відділу Анна Губанова розповіла присутнім про історію виникнення свята, його становлення, неофіційну традицію святкування за допомогою «живого ланцюга», а також підкреслила про важливе політичне та історичне значення для українського народу.

«День соборності України — свято рідного краю, свято нашої великої держави. Соборність — це символ. Символ боротьби за волі, порозуміння між людьми, часточка надії і віри у щасливе майбутнє, у свою незалежну країну. Свобода і єдність робить кожного з нас гідними нащадками наших героїчних батьків. Давайте ж шанувати і зберігати безцінний скарб, який залишили нам славетні предки», — зазначила начальник Лисичанського відділу пробації Наталія Шаммієва.

Лисичанський МВ філії ДУ «Цент пробації» в Луганській області