Різдвяне диво

Різдво Христове — одне із найбільш урочистих та радісних церковних свят. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави, всесвіту. Це свято — як нове очищення, воно виводить нас з темряви до світла, зцілює духовно, об’єднуючи в єдину могутню християнську родину.

9 січня у Лисичанському відділі пробації, завдяки допомозі міжнародного благодійного фонду «Калеб-Динсте», дітей багатодітної родини, мати яких знаходиться на пробації, привітали зі святом. Діти дуже зраділи солодким подарункам.

«Різдво — це велике свято, свято світла і добра, день очищення душі від усякого зла. Тому потрібно завжди допомагати іншим і залишатись людьми. Ми щиро вдячні за допомогу міжнародному благодійному фонду „Калеб-Динсте“, який турбується про дітей і зробив такі приємні подарунки. Вогники в очах дітей та їх щирі посмішки свідчать лише про одне — свято вдалося!», — зазначила начальник Лисичанського відділу Наталія Шаммієва.

Лисичанський МВ філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області