З вірою у диво

День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Тому малюки вірять у диво, здійснене Святим Миколаєм і вчаться в Святого бути милосердними.

Лисичанський відділ пробації продовжує плідно співпрацювати з Товариством Червоного хреста України. Так, 19 грудня, з нагоди святкування Дня Святого Миколая у Лисичанській міській організації Червоного хреста України був проведений культурно-просвітницький захід.

 

Дітей багатодітної родини, мати яких знаходиться на пробації, привітали зі святом та розповіли про історію становлення цього свята, про звичаї та традиції святкування в різних країнах.

Директор організації Тетяна Бабич влаштувала для діток справжнє свято з подарунками (канцелярське приладдя: зошити, ручки, пенали; іграшки та солодощі), прикрашенням ялинки, загадуванням бажань, урочистим чаюванням з солодощами.

«Цього святкового дня прийнято миритися і прощати, існує приказка: «На Миколу клич друга, клич і ворога, обидва будуть друзі». Святий Миколай вважається покровителем дітей, допомагає бідним у скруті. Тому потрібно вірити у диво, вчитись у Святого бути милосердним, щирим, добрим, прощати образи, допомагати іншим», - зазначила наприкінці заходу заступник начальника Лисичанського відділу пробації Вікторія Лиховидова.

Лисичанський МВ філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області