Забезпечуємо безпеку суспільства

Лисичанський відділ пробації продовжує плідно співпрацювати з Лисичанським відділом поліції. Так, 26 листопада, з метою мінімізації факторів ризику вчинення клієнтами пробації повторних кримінальних та адміністративних правопорушень, до проведення виховного заходу на тему: «Запобігання вчинення повторних адміністративних та кримінальних правопорушень» приєдналась дільничний офіцер поліції сектору превенції Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області капітан поліції Марина Полякова.

Захід спрямований на ознайомлення присутніх з правовими поняттями та відповідальністю перед законом за вчинені адміністративні та кримінальні правопорушення, прищеплення навичок правосвідомої поведінки. Під час заходу суб’єкти на пробації були проінформовані про прояви різних видів насильства, в тому числі, домашнього та про його ознаки, від якого у більшості випадків страждають жінки та діти. Було обговорено, що таке кримінальні та адміністративні правопорушення, в чому вони полягають, нормативно правові акти, що регламентують дане питання

У результаті проведеної соціально-виховної роботи клієнти пробації дійшли висновку, що дуже важливо прогнозувати наслідки своїх дій, брати відповідальність за вчинені дії на себе, не звинувачувати у своїх помилках інших.

«Проведення подібних виховних заходів, що спрямовані на запобігання вчинення повторних адміністративних та кримінальних правопорушень, є запорукою формування та розвитку правильних ціннісних орієнтацій, несення відповідальності за свої вчинки і забезпечення безпеки суспільства в цілому», — підсумувала начальник Лисичанського відділу Наталія Шаммієва.

Лисичанський міський відділ Філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області