Навчання з питань цивільного захисту

Проведення інструктажів з питань цивільного захисту та пожежної безпеки працюючого населення — є обов’язковою вимогою законодавства України.

З метою оволодіння практичними навичками цивільного захисту персоналом Лисичанського відділу пробації, на запрошення начальника відділу Наталії Шаммієвої, співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області 5 листопада 2019 року провели вищезазначений інструктаж.

Під час проведення інструктажу увагу присутніх було звернуто на важливість знання та дотримання правил цивільного захисту та протипожежної безпеки на робочому місці та в побуті. Розглянуто найпоширеніші причини виникнення пожеж та обговорено дії людини під час виникнення пожежі, роз’яснено правила користування первинними засобами пожежогасіння, правила евакуації.

Головний фахівець організаційного сектору Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області майор служби цивільного захисту Оксана Тамашевська зазначила, що необхідно проявляти пильність та пам’ятати, що вогонь, який вийшов з-під контролю, здатен викликати смертоносні наслідки, які можна уникнути, якщо дотримуватись правил пожежної безпеки. Додержання розроблених правил поведінки у надзвичайних ситуаціях є гарантією збереження життя та здоров’я у подібних ситуаціях.