Розширюємо партнерську мережу

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Лисичанського міського відділу пробації є розширення партнерської мережі та залучення волонтері до роботи з суб’єктами пробації.

Так, 25 жовтня 2019 року було підписано Меморандум про співпрацю між Державною установою «Центр пробації» та громадською організацією «НАДІЯ — НП». Метою цього Меморандуму є співробітництво у проведенні спільних заходів у сфері соціальної підтримки засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі; сприяння в реалізації законних прав, пільг в одержанні медичної допомоги, профорієнтації, працевлаштуванні, розвитку творчих можливостей; сприяння в розробці та реалізації необхідних програм і заходів, спрямованих на запобігання негативних явищ у суспільстві; сприяння у влаштуванні до центру реабілітації з можливістю тимчасового проживання бездомних осіб. Це, в свою чергу, дасть змогу у більш якісному задоволенні та вирішенні індивідуальних потреб суб’єктів пробації.

Того ж дня, з метою подолання труднощів та надання волонтерської допомоги під час роботи з особами на пробації, Лисичанським відділом було підписано договір про співпрацю з волонтером.

Лише спільні зусилля та спільна праця є запорукою гарного результату та досягнення головної мети пробації — забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Лисичанський міський відділ Філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області