Зупинимо насильство разом!

У сучасному світі проблема насильства залишається вкрай актуальною. Тому, 21 жовтня, Лисичанським відділом пробації спільно з Лисичанським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для суб’єктів пробації був організований та проведений виховний захід на тему: «Зупинимо насильство разом!».

Фахівець із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кристина Сізова ознайомила присутніх з різними класифікаціями насильства (за суб’єктами, що здійснюють акт насильства; за природою актів насильства), основними причинами та наслідками насильства; повідомила, як українське законодавство карає кривдників; розповіла, що потрібно робити, коли з’явилась зазначена проблема. Особливу увагу звернули саме на профілактику домашнього насильства.

Під час заходу клієнти пробації мали змогу отримати відповіді на питання, які їх турбували. Серед актуальних питань, якими переймалися присутні: Як боротись з домашнім насильством? Куди звернутись за допомогою, коли є така проблема? Де можна отримати психологічну допомогу? З ким можна про це поговорити?

«Насильство — це проблема не окремої людини або родини, а всього суспільства. Саме насильство відбирає у людини свободу, псує життя, руйнує родину, шкодить здоров’ю. Сподіваюсь, що наш захід спонукає присутніх замислитись над власними вчинками. Найперше, що потрібно зробити — це усвідомити, що така проблема є. Головне пам’ятати, що ми не залишаємось наодинці зі своєю проблемою. Кожен з нас має право звернутись за допомогою», — підсумувала Кристина Сізова.

Лисичанський міський відділ Філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області