День захисту дітей в Лисичанському МВ КВІ

Міжнародний день захисту дітей в Україні та світі святкують 1 червня. Це свято встановлене Указом Президента України від 1998 року за ініціативи Міністерства України в справах сім’ї, молоді та спорту, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна — дітям» та інших суспільних організацій. За роки незалежності Україні вдалось розробити та прийняти законодавство про охорону дитинства, що відповідає європейським стандартам, Конвенції ООН про права дитини. Для одних це можливість мати власну точку зору в різних масштабах, для інших — головною проблемою є безвідповідальність дорослих.

Цей день — не тільки головні та веселі свята для малечі, а й нагадування суспільству про необхідність поважати права дитини, що є необхідною умовою для формування справедливого, гуманного соціуму, добробуту в ньому.

Так, 01.06.2016 р. Лисичанським МВ КВІ було організовано та проведено лекцію на тему: «Права та обов’язки дітей». Під час лекції неповнолітнім, які перебувають на обліку Лисичанського МВ КВІ, були роз’яснені їхні права та обов’язки, діти були ознайомлені з положенням Конвенції ООН «Про права дитини». Для проведення заходу була залучена міська громадська організація Червоний хрест. Учасники заходу, а саме п’ять неповнолітніх, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ КВІ, отримали подарункові набори, які складалися із предметів гігієни.

Інспектор Лисичанського МВ КВІ УДПтСУ в Луганській області капітан внутрішньої служби Шаммієва Н.В.