До уваги призовників з повною загальною середньою освітою віком від 17 до 21 років

Лисичанським міським військовим комісаріатом проводиться відбір кандидатів для навчання у військових коледжах з підготовки сержантського складу у вищих військових навчальних закладах за державним замовленням із здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Військові коледжі здійснюють підготовку громадян України для подальшого проходження військової служби за контрактом на посадах осіб сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України.

Перелік військових коледжів:

— Військовий коледж сержантського складу Академії сухопутних військ «імені гетьмана Петра Сагайдачного» (м.Львів);

— Військовий коледж сержантського складу Харківського університету Повітряних Сил " імені Івана Кожедуба";

— Військовий коледж сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації державного університету телекомунікацій (м.Київ);

— Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської Національної морської академії.

Громадян призовного віку, які проживають у населених пунктах Попаснянського району Луганської області, які знаходяться під контролем Української армії, бажаючих вступати до коледжів для більш поглибленого ознайомлення з умовами вступу та оформлення документів просимо звертатися до Лисичанського міського військового комісаріату з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Лисичанськ, вул. Мічуріна, буд. 22.

Телефон чергового військкомату: 0509788741.

Військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату Р.Л. Сіка