У Лисичанську розглянули питання креативного перетворення деяких громадських місць

Вчора, 19 серпня, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (діла — ВЦА) відбулась стратегічна сесія «Комунікаційна кампанія «Від ОСББ до креативного простора твого міста» у рамках реформ ЖКГ України за грантом «Добрі сусіди — одна країна», що реалізується проєктом USAID «Демократичне врядування в Східній Україні».

У заході взяли участь заступник керівника з питань безпеки та громадського порядку Лисичанської міської ВЦА Максим Черевко, спеціалістка із залучення громадськості Проєкту USAID DG East Activity Ніна Подколзіна, регіональний координатор у м. Лисичанську з питань локальної комунікації Юлія Самойлова, спеціаліст з урбаністики Володимир Скочко, дизайнер Олександр Шевченко, начальник управління житлово-комунального господарства Віталій Сахань, керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ВЦА та комунальних підприємств міста.

Вітаючи присутніх заступник керівника з питань безпеки та громадського порядку Лисичанської міської ВЦА Максим Черевко та спеціалістка із залучення громадськості Проєкту USAID DG East Activity Ніна Подколзіна вкотре нагадали про важливість реалізації проєкту «Добрі сусіди — одна країна» у нашому місті.

Під час зустрічі спеціаліст з урбаністики Володимир Скочко представив урбаністичні, арт- та дизайн рішення з креативного перетворення міст-учасників проєкту та детально зупинився на основній ідеї, креативних заходах та сайтах компаній.

Також учасникам заходу було презентовано рішення з креативного перетворення деяких громадських місць міста Лисичанська.

Фахівці проєкту USAID «Демократичного врядування в Східній Україні» відповіли на запитання присутніх, які виникли під час презентації.

Окрім того, Юлія Самойлова презентувала робочий план впровадження комунікаційної кампанії «Від ОСББ до креативного простора твого міста».

Нагадаємо, що в травні 2021 року Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією розпочато співробітництво з Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках діяльності «Добрі сусіди — одна країна» за підтримкою проєкту USAID Демократичного врядування в Україні та підписано Меморандум про співпрацю у рамках грантової діяльності.