У Лисичанську продовжується впровадження проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

 Сьогодні, 29 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулось засідання круглого столу «Проблемні питання взаємодії ОСББ з ОМС (ВЦА) та виконавцями комунальних послуг у рамках реформ ЖКГ України за грантом «Добрі сусіди - одна країна» у рамках проєкту USAID «Демократичного врядування в Східній Україні».

У заході взяли участь заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін, регіональний координатор у м. Лисичанську з питань локальної комунікації Юлія Самойлова, начальник житлового фонду управління житлово-комунального господарства Марина Євдошенко, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків, управителі багатоквартирного житлового фонду та керівники комунальних підприємств міста.

 

Вітаючи присутніх, Олег Вікторович зазначив, що ОСББ поєднує всі сторони міського життя та показує рівень розвитку громади, її здатність до вирішення спільних проблем та підкреслив розуміння керівництвом міста важливості створення ОСББ у Лисичанську.

Під час засідання були обговорені найбільш актуальні на сьогодні питання для функціонування та розвитку ОСББ нашої громади, проблеми благоустрою територій міста та питання взаємовідносин між співвласниками багатоповерхових будинків та комунальними підприємствами.

Також регіональний координатор у м. Лисичанську з питань локальної комунікації Юлія Самойлова відповіла на запитання ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків.

Результатом засідання стали заплановані подальші кроки щодо співпраці в рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна».